WSPÓŁPRACA DLA ZMIANY

Kurs zduński – edycja 2018

Kurs zduński podzielony jest na dwie części: teoretyczną (obowiązkową) i praktyczną (opcjonalną).

Część teoretyczna kursu jest prowadzona przez internet i składa się z 25 lekcji podzielonych na 4 etapy, które kończą się testami zaliczeniowymi. Dostęp do platformy edukacyjnej z materiałami kursu następuje natychmiast po przyjęciu na kurs.

Zajęcia praktyczne kursu odbywać się będą w okolicach Warszawy (Piaseczno oraz Sobienie Jeziory) w następujących terminach do wyboru: 19-22 kwietnia 2018, 24-27 maja 2018, 14-17 czerwca 2017, 13-16 września 2018.

Prowadzenie kursu: Artur Jan Milicki
Wszystkie informacje dotyczące kursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie organizatora: http://pieceartura.pl/kurs-zdunski/

UWAGA! Wszyscy uczestnicy warsztatów zduńskich organizowanych przez ABS w latach 2013-2015 a także wolontariusze i sponsorzy ABS mają możliwość zwolnienia z opłaty za część teoretyczną kursu. Aby uzyskać to zwolnienie należy zgłosić się w tej sprawie bezpośrednio do organizatora kursu.

Otwarta kultura


O ile nie jest to stwierdzone inaczej, wszystkie materiały na stronie MamaZiemia.pl są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0 Polska
~ Polityka Prywatności